Trafik tescil müracaat ve işlem formu (Ek1)

Trafik tescil müracaat ve işlem formu ek1 belgesi sigorta acentelerinin çok sık şekilde kullandığı evraklardan biridir. Kullanım amacı genellikle aracın teknik özelliklerinin değişmesi, aracın trafikten çekilmesi, hurdaya ayırma, veraset yoluyla devir işlemleri vb. durumlardan trafik tescil şube müdürlüklerinden istenilen bir evrak türüdür.

817

Trafik tescil müracaat ve işlem formu ek1 belgesi sigorta acentelerinin çok sık şekilde kullandığı evraklardan biridir. Kullanım amacı genellikle aracın teknik özelliklerinin değişmesi, aracın trafikten çekilmesi, hurdaya ayırma, veraset yoluyla devir işlemleri vb. durumlardan trafik tescil şube müdürlüklerinden istenilen bir evrak türüdür. Konumuzun devamında excel formatında doldurulmaya hazır dosyayı indirebilirsiniz

Hangi durumlarda kullanılır ?

Aracın teknik özelliklerinin değişmesi, trafikten çekilmesi, hurdaya ayırma, veraset yoluyla devir, icra satışından devir, araç renginin değişmesi, araç üzerine logo işlenmesi, lpg kaydı vb. durumlarda Trafik Tescil Şube Müdürlüklerince istenilmektedir.

Nereden temin edilir ?

Trafik tescil müracaat ve işlem formu bağlı bulunduğunuz “ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BİRLİĞİ” ne bağlı şoför nakliyeci ve otomobilciler esnaf odasından temin edebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan excel formatındaki dosyayı indirerek kullanabilirsiniz.

Şöforler odasından alınan trafik tescil müracaat ve işlem formu excel formatında indir

 

TRAFİK TESCİL MÜRACAAT VE İŞLEM FORMU

Yazıyı faydalı buldunuz mu ?
0%
  • Criteria
Okumaya Devam Edin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Devamını oku

X