SBM Teklif Alma Trafik Sigortası Fiyat Alma Uygulaması

0 1.467

Sbm Teklif Alma Trafik Sigortası Fiyat Alma Uygulaması

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi web sayfasında bulunan sbm teklif alma trafik sigortası teklifi alma uygulaması sayesinde vadesi yaklaşan trafik sigortanızın bu sene ne kadar olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz?  30 farklı sigorta şirketinden teklif prim karşılaştırması yaparak, aracınıza ait en ucuz trafik sigortası fiyatını öğrenmek artık çok kolay. Hemen başlıyoruz.

Sbm trafik sigortası teklifi almak ve fiyat sorgulamak için bu adımları izleyin

  1. T.C. Kimlik/Vergi no yazılır.
  2. Plaka yazılır.
  3. Ben robot değilim görsel doğrulaması yapılır.
  4. Bilgilendirme formunu okudum işaretlenir.
  5. Teklif al butonuna tıklanır.
Bu sistem sadece yenileme yapılacak trafik sigortası sorgulamasına açıktır. Yeni tescil olan araçların sorgulaması yapılamamaktadır.
Aşağıda bulunan formu doldurarak 1 dakika içinde tüm şirketlerden trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Açılan sayfada bir süre bekledikten sonra sigorta şirketlerinden gelen rakamları görebilirsiniz. Fiyatları en düşükten yükseğe sıralamak için sağ üst köşede yer alan prime göre artan butonuna tıklayarak küçükten büyüğe sıralama sağlayabilirsiniz. Bu sayfada yazan sigorta fiyatları çoğu zaman aynı olmayabiliyor bunu da hatırlatalım. Teyit etmenizde fayda var. Fiyatların doğruluğu için sigorta acentesinden bilgi alabilirsiniz.

Sbm teklif alma sayfasında bulunan hata kodları;

Bu hata kodunu sigortanızı yaptırmış iseniz alırsınız. Sigorta yapıldıktan sonra maalesef bu sayfadan fiyat alamazsınız.
Poliçe vade bitimine son 30 gün kala Trafik Sigortası Teklifi alabilirsiniz. KOD:5010

Bu hata kodunu ise aracınız yeni tescil ise alırsınız.
Yeni Tescil edilmiş araçlara Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nden Trafik Sigortası teklifi alınabilmesi için öncelikle Sigorta Şirketi veya Acenteden gerçek plaka numarası ile en az bir Trafik Poliçesi düzenlenmiş olması gerekmektedir. KOD:5001

Bu hata kodu diğerlerinden farklı olup aracınızda haciz yakalama vb durumlarda karşınıza çıkar.
Bilgi bulunamadı. Sigorta Şirketinizden ve/veya acentenizden bilgi alabilirsiniz. KOD:5006 

Sonuç olarak sistemin getirdiği kolaylık sayesinde kapı kapı gezmeden sadece 30 saniyenizi ayırarak en uygun trafik sigortası fiyatını alabilirsiniz.

Diğer konumuzda kaza tespit tutanağı sorgulama ve itiraz etme konusunu inceledik. Okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Devamını oku

X