Hakkımızda

Merhaba meslektaşlarım . Öncelikle bizi merak edip bu sayfayı okuduğunuz için teşekkür ederim. Sigortaokulu.com u kurmamızın tek bir amacı var. Mesleğe yeni atılmış arkadaşlarımıza meslek hakkında bilgi ve kaynak sağlamaktır.

Biliyorsunuz ki üniversitelerde uygulama az olduğu  için çoğu arkadaşımız mesleğe yabancı kalıyor ve staj dönemlerinde de çalıştığı acentelerde verim alamıyor.

Sigortaokulu.com u kurma amacımız mesleğe yeni atılan arkadaşlarımızın sorunlarına yardımcı olmak bilgi daarcığını genişletmek, yol göstermektir.

Bu kapsamda günümüz koşullarımızda teknik bilgi azlığı sebebiyle yeni başlayan arkadaşlarımızın diğer branşlarda teknik bilgi sahibi olması sağlamak, geliştirmek ve yeni bilgiler sunmak başlıca kuruluş amaçlarımızdandır.

Sigortaokulu.com tamamen kendi edindiğimiz tecrübelerden oluşan yeni başlayan arkadaşlarımız çözümleyici içerikler yayınlayan bir websitesidir.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Devamını oku

X